Michelisz Norbi átvette idei versenyautóját
Hírek, 2014. április. 2.
AS

Elkészült a JAS Motorsport azzal a Honda Civic versenyautóval, amellyel Michelisz Norbi indul a túrakocsi-világbajnokság idei szezonjában.

 

 

A JAS Motorsport arlunói műhelyében elkészült az a Honda Civic versenyautó, amellyel Michelisz Norbi indul a túrakocsi-világbajnokság idei szezonjában. A módosított szabályok értelmében szélesebb, áramvonalasabb, nagyobb légterelővel és erősebb motorral szerelt TC1 kategóriás versenyautóval az első köröket a Honda gyári pilótája, Gabriele Tarquini teszi meg, majd a Zengő Motorsporthoz kerül, ekkor kapja meg végleges festését is az egyelőre fehér autó.

 

 

Michelisz honlapján kiderül, hogy az első teszteken – ahol Norbi nem, csak a két gyári pilóta vezethette az autót – mintegy egy másodperces lemaradásban van a Honda a Citroën mögött, ám az erőviszonyok az április közepi marokkói idénynyitóig még változhatnak.

 

Bezár
Bezár
Bezár
Bezár
Bezár
Bezár